Hakkımızda

Hakkımızda

POLAT Otel Terliği, Sabun ve Şampuan

 

Kurulduğu 2017 yılından beri, Polat Otel Terlik müşteri memnuniyetine gösterdiği büyük özen ile bilinmektedir. Otel terlik üretiminde her zaman en yüksek standartları hedeflememiz sayesinde işletmemiz büyüyerek bugünkü haline geldi.

Terlik adına her şeyi üretmek için tam donanımlı entegre tesise sahip olan Polat Terlik, fabrikasında her model terlik üretmektedir. Bunun yanı sıra kozmetik şişe, sabun çeşitlerimizle de ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Son teknoloji ürünü olan baskı makinamızdan, poşetleme makinasına kadar her türlü imkana sahip olan Polat Terlik bünyesinde her türlü terlik ve buklet ürün ihtiyacınız kullanımız için hazırlanmaktadır.

Sizin memnuniyetiniz bizim için de çok önemlidir. Yorgunluk ilk olarak ayaklarda hissedildiği ve bu yüzden ayak sağlığına önem verilmesi gerektiğini bildiğimiz için kendi ürün yelpazemizi genişlettik.

Amacımız; ihtiyaç ve beklentilerinizi kaliteli bir şekilde karşılayarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Biz Polat Terlik ailesiyiz ve sizler de ailemizin birer parçasısınız.

Müşterilerimiz her zaman her şeyin en iyisine layıktır…